Tezmaksan Online Cnc Yedek Parça Satış Sitesi

Gizlilik Politikası

www.tezmaksanonline.com ‘un gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir.

www.tezmaksanonline.com’u ziyaret ederekaşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün ve müşteri yorumları veya üyeler tarafından siteye eklenmiş olan içerikler de dahil, düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları www.tezmaksanonline.com'a aittir.

6698 Sayılı KVKK gereği hazırlanan Kişisel Verilerin Korunması Politikasında Kişisel Verilerin Saklanması Korunması,İşlenmesi, Aktarılması ve İmhası ile ilgili hususlarda gerekli Aydınlatma Beyanları ve Açık Rızalar alınmaktadır.

www.tezmaksanonline.com üyelik sırasında veyadaha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edebilir, bubilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması vegüvenle saklanması için www.tezmaksanonline.com tüm önlemleri almaktadır.Kişisel Verilerin Korunması, İşlenmesi ve Saklanması Politikamız için tıklayınız.

Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir.[MD1] 

Kayıtlı bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesindeilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişlerisırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi,muhtelif ürün/hizmetlerin tezmaksanonline.com ve iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve çeşitli uygulamalar için süresiz olarak kayda alınabilir, www.tezmaksanonline.com ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir. İade durumunda müşterinin ürünler için fatura ibraz etmesi zorunludur.

Sipariş ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi www.tezmaksanonline.com’dan yapılacak her alış veriş sırasında görülebilecek ve geçerli olacaktır. 

www.tezmaksanonline.com belirli dönemler de müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine e-posta, sms vediğer yöntemler ile pazarlama ve bilgi mesajları gönderebilir, bu mesajları almak istemiyorsanız tarafınıza gönderilen e-posta içerisindeki e-posta almak-istemiyorum/ e-posta ile haberdar olmak istemiyorum alanına tıklayarak  eposta  listesinden çıkabilir  veya sistemimize giriş yaptıktan sonra hesabım sayfasında yer alan mail aboneliğinde tercihinizi değiştirebilirsiniz.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır Tezmaksan - Tezmaksan Online Cnc Yedek Parça Sitesi © 2023. Sitemizde Dolar ve Euro kurlarının durumu anlık değişiklik göstermektedir. Garanti süresi ürün Tezmaksan personeli tarafından montaj yapılması durumunda 6 ay dır.